Garderoby i szafy – projektowane na zamówienie

Ergonomia i funkcjonalność to cechy, na które zwracamy największą uwagę przy zagospodarowywaniu powierzchni naszych biur czy mieszkań. To, czy nasze wnętrze będzie funkcjonalne w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób je umeblujemy. Dlatego też, ważnym jest, by – aranżując wnętrze – zwrócić szczególną uwagę na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dużym ułatwieniem jest możliwość zaprojektowania mebli na określony wymiar, a taka ofertę przygotowała dla Państwa nasza pracownia stolarska.

Nasza propozycja obejmuje zabudowę garderób, szafy wolnostojące, szafy z drzwiami przesuwnymi, pasujące do wyposażenia przedpokoi, sypialni, pokoi,
a także biur. Oferujemy Państwu również pomoc w aranżacji wnętrz spiżarni, garażu i piwnicy.

Wieloletnie doświadczenie, współpraca z architektami i stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań koncepcyjnych owocują niezwykłymi, trwałymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Produkowane przez nas garderoby i szafy są przede wszystkim ergonomiczne, przestronne, pojemne, a także starannie wykończone. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość i solidność, uwzględniając przy tym trendy obowiązujące na rynku meblarskim i aranżacyjnym.