Meble biurowe i kuchenne – na wymiar


Pracownia Stolarska Piotra Chojeckiego zajmuje się produkowaniem i dystrybucją mebli o różnym przeznaczeniu – do biura, do salonu, do poszczególnych pokoi, do kuchni, do łazienek. Wszystkie nasze meble produkowane są na indywidualne zamówienie klienta, dlatego oferujemy możliwość dostosowania rozmiarów mebli do wymiarów Państwa mieszkań i biur, tak aby optymalnie zagospodarować przestrzeń.
Zajmujemy się wyposażaniem w nowoczesne meble zarówno prywatnych mieszkań, jak i biur. Nasze biurka, szafki, lady recepcyjne i sklepowe stanowią wyposażenie wielu gabinetów, a także sal konferencyjnych i szkoleniowych. W zakresie zagospodarowania mieszkań Państwo nabyć u nas systemy szaf, szafy do zabudowy, szafy wolnostojące, szafy z przesuwanymi drzwiami, regały biblioteczne i szafki, dopasowane rozmiarem i kolorystką do wnętrz pokoi i mieszkań. Ponadto oferujemy szeroki wybór mebli kuchennych i łazienkowych. Z nami odmienisz swoje cztery kąty!

Naszym celem jest produkowanie mebli, które będą mogły służyć naszych klientom przez wiele. Z jednej strony trwałych i odpornych na zniszczenia, z drugiej zaś – funkcjonalnych i zapewniających mieszkańcom duży komfort użytkowania. Liczy się dla nas również estetyczny wygląd naszych mebli i ich oryginalność, dlatego współpracujemy z uznanymi biurami projektanckimi. Ich architekci służą pomocą naszym klientom w zakresie aranżacji wnętrz.

Nasi pracownicy to zespół fachowców, pracujących w branży stolarskiej od lat i gotowych do realizowania nawet nietypowych i wymagających zamówień. Posiadamy rozbudowaną bazę warsztatową, znajdującą się na terenie Warszawy, w której powstają nasze unikalne meble. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były atrakcyjne pod wieloma względami – wyglądu zewnętrznego, wygody użytkowania, a także trwałości i odporności na zniszczenia. Jednak najważniejszym wyróżnikiem naszej oferty jest możliwość produkowania mebli na wymiar, dzięki czemu możliwe jest maksymalne wykorzystanie powierzchni danego pomieszczenia.

Naszym niewątpliwym atutem jest zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, który fachowo i z dużą precyzją realizują każde zamówienie. Dysponujemy rozwiniętą bazą warsztatową, co sprawia, że czas oczekiwania na realizację jest krótki. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w aranżacji wnętrz tak, aby Państwa mieszkania i biura, zagospodarowane naszymi meblami, wyglądały przestronnie i elegancko.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzania nas w Warszawie

>> powrót do strony głównej